EVENTY DLA DZIECI

    EMOTIONS EVENTS

208

Eventy dla dzieci, to dla profesjonalnej agencji zajmującej się organizacją eventów  ogromna przyjemność i wielkie wyzwanie.

Dzieci to nasz najbardziej wymagający, szczery i bezkompromisowy klient.

Organizując eventy dla dzieci w Poznaniu oraz we wszystkich lokalizacjach wskazanych przez klienta wkładamy całe nasze serca, by najmłodsi odbiorcy naszej pracy byli zadowoleni, szczęśliwi i uśmiechnięci.

 

Organizujemy eventy dla dzieci w Poznaniu i na terenie kraju na zlecenie organizacji non profit, międzynarodowych korporacji, lokalnych przedsiębiorstw. Organizacja eventu dla dzieci może przybrać formę pikniku w plenerze lub zorganizowanych zajęć w przestrzeni zamkniętej. Dzieci to klient wymagający o bardzo zróżnicowanych potrzebach..

Organizując zajęcia dla dzieci w Poznaniu i na terenie całego kraju mamy świadomość, że dzieci mogą nie pamiętać szczegółów wydarzenia, ale na pewno w ich pamięci zostaną towarzyszące emocje. Naszym zadaniem i celem jest, by te emocje wywoływały uśmiech.  Organizując event firmowy dla dzieci w Poznaniu, plenerze, w innym wybranym miejscu wykorzystujemy atut lokalizacji, staramy się przekazać uczestnikom wydarzenia ciekawe fakty i informacje dotyczące miejsca- oczywiście wszystko w formie doskonałej zabawy, z lekkością , adekwatnie do wieku.

Organizując zabawy dla dzieci, wiemy, że dmuchańce i zabawy z klaunem, choć cieszą się popularnością wśród najmłodszych to zdecydowanie za mało, by zadowolić wymagających uczestników eventu. Proponowane przez nas autorskie scenariusze to skarbnica pomysłów, kreatywnych gier, zabaw, pokazów, które z jednej strony dostarczając ogromu radości, z drugiej rozwijają,  kształcą i wspierają rozwój dzieci, adekwatnie do wieku.

Proponujemy rozrywkę, w której uczestniczyć mogą same dzieci, doskonale się bawiąc. W proponowanym scenariuszu znajdują się także konkurencje, wyzwania, zabawy, w której najmłodsi mogą uczestniczyć z dorosłymi- rywalizując lub wspólnie się bawiąc.

Podczas doskonałej zabawy dopisuje apetyt. Organizując event dla dzieci nie możemy zapomnieć o przekąskach, posiłkach, smakołykach, napojach. Wiemy, że na eventy organizowane dla dzieci, uczestnicy przychodzą z opiekunami. Proponowane przez nas menu  posiłków, przekąsek, deserów, napojów zawiera propozycje po które chętnie sięgają dzieci jak i takie, które zadowoli wymagające podniebienie dorosłych.

Dbamy o każdy szczegół – wystrój, estetykę, dynamikę poszczególnych punktów programu, odpowiednie proporcje na wszystkie formy rozrywki, by każdy uczestnik mógł skorzystać z atrakcji, które wzbudziły jego zainteresowanie. Czas trwania zabawy zaplanujemy tak, by uczestnicy byli zaangażowani i skoncentrowani na powierzonych zadaniach oraz doskonale bawili się od pierwszej do ostatniej minuty.

Nasz zespół posiada doświadczenie i narzędzia niezbędne do realizacji takiego zadania. Wiemy jak dostosować formę i scenariusz zabawy do najmłodszego odbiorcy, aby rywalizacja między uczestnikami była źródłem przyjemnych emocji, nie budowała niepotrzebnego napięcia.

Podczas rozmów precyzujemy wymagania i oczekiwania jakie mają nasi klienci zlecając nam organizację eventu dla dzieci . W ramach ustalonych założeń proponujemy scenariusze zabawy. Ustalmy budżet jaki jest przeznaczony na to wydarzenie, dobieramy lokalizację i atrakcje, tak by uczestnicy eventu dla dzieci spędzili czas kreatywnie, ciekawie, zabierając do domu wspomnienia towarzyszących im radosnych emocji.

Nasze atrakcje są zawsze dostosowane do wieku oraz płci dzieci. Prowadzone są pod czujnym okiem profesjonalnego zespołu, który elastycznie dostosowują tempo zabawy do reakcji i potrzeb bawiących się dzieci. Lata doświadczeń i praktyki utwierdziły nas w przekonaniu, że zadowolone dziecko to zadowolony rodzic.

Organizując różnego rodzaju eventy ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa wszystkich uczestników. W przypadku organizowania eventu dla dzieci, o bezpieczeństwo dbamy ze zdwojoną energią, wiedząc, jak kreatywne potrafią być dzieci.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951