WYJAZDY INTEGRACYJNE

    EMOTIONS EVENTS

208

Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych z Poznania i innych miejsc to przestrzeń, w której osiągnęliśmy mistrzostwo. Tworzymy scenariusze, które nie tylko są doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, ale przede wszystkim pozwalają umocnić więzi w zespole, są motywacją do dalszej współpracy.

Pierwszym krokiem w organizacji wyjazdu integracyjnego jest zbadanie potrzeb naszego Klienta i dostosowanie propozycji scenariusza wydarzenia do jego wizji, grupy odbiorców, ekspansywności.

Firmowy wyjazd integracyjny z Poznania, to z jednej strony budowanie więzi w zespole, relacji, tworzenie zgranego teamu. Z drugiej strony organizacja firmowego wyjazdu integracyjnego to doskonały moment na motywację zespołu do efektywnej pracy w drużynie, która realizuje wspólne cele.

Rodzaj aktywności, intensywność atrakcji, lokalizację dostosowujemy do celu jaki chce osiągnąć klient zlecając nam organizację firmowego wyjazdy integracyjnego z Poznania. Zakres naszych usług obejmuje kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych oraz firmowych wyjazdów motywacyjnych z Poznania, do Poznania, z każdego miejsca w Polsce, do każdego kraju w Europie.

W zależności od potrzeb naszych klientów organizujemy kreatywne wyjazdy integracyjne – proponując spersonalizowane scenariusze wydarzenia. Nasz zakres działania obejmuje kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych, jak i poszczególnych elementów programu.

Jeżeli nie masz wizji, pomysłu, koncepcji wyjazdu integracyjnego, który pragniesz zorganizować – powierz to zadanie nam. Zaproponujemy i wspólnie omówimy różne scenariusze wydarzenia, znajdując rozwiązanie,  które zaspokoi wszystkie Twoje wymagania i potrzeby.

Nie jesteśmy “odtwórcami”  gotowych scenariuszy. Jesteśmy “mózgiem” i kreatorem każdego wydarzenia. Scenariusz firmowego wyjazdu integracyjnego jaki od nas otrzymasz, to kompleksowa propozycja, uwzględniająca każdy aspekt wydarzenia.

Począwszy od wyboru lokalizacji, miejsca dostosowanego charakterem do marki oraz wizji eventu, poprzez menu, propozycję atrakcji i aktywności oraz wszystkie szczegóły, o których klient nie musi pamiętać, a my wiemy, że wpływają na ostateczny efekt, wrażenie i zadowolenie naszych kontrahentów.

Dbamy o każdy szczegół – wystrój, estetyczny, dynamikę poszczególnych punktów programu, odpowiednie proporcje czasu przeznaczonego na konferencje, rozrywkę, integrację oraz wypoczynek.

Nasz team doświadczonych koordynatorów zaproponuje różnorodne formy urozmaicenia czasu wolnego oraz niebanalne atrakcje na popołudniowe i wieczorne wspólne spędzanie czasu, tak by każdy uczestnik znalazł odpowiednią dla siebie atrakcję.

Nie ogranicza nas czas ani przestrzeń. Od Ciebie zależy czy firmowy wyjazd integracyjny będzie trwał dobę czy kilka dni. Ty decydujesz, czy chcesz, by firmowy wyjazd integracyjny odbył się w Poznaniu, czy poza granicami kraju. My szukamy obiektów i zapewniamy atrakcje dostosowane do odbiorcy.

W każdej lokalizacji znajdziemy atuty i wydobędziemy oryginalne, właściwe miejscu rozrywki. Wyróżnia nas kreatywność w organizacji firmowych wyjazdów integracyjnych i  motywacyjnych z Poznania. 

Podczas rozmów precyzujemy wymagania i oczekiwania jakie mają nasi klienci zlecając nam organizację firmowego wyjazdu integracyjnego. W ramach ustalonych założeń proponujemy scenariusze wyjazdów, integracji, działań motywacyjnych.

Ustalmy budżet jaki jest przeznaczony na to wydarzenie i kreatywnie dobieramy lokalizację i atrakcje, tak by uczestnicy firmowego wyjazdu integracyjnego spędzili czas kreatywnie, ciekawie, zabierając do domu wspomnienia towarzyszących im radosnych emocji.

Firmowy wyjazd integracyjny z Poznania to czas spędzony na zabawie wszystkich uczestników – wspólne, z podziałem na drużyny, w mniejszych grupach, aby mieć szansę nawiązać relacje, które po powrocie zaowocują dobrą współpracą.

Jeżeli wiesz, że potrzebujesz integracji Twojego zespołu i pragniesz, by był to czas spędzony kreatywnie- zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy nietuzinkowe pomysły i spersonalizowane rozwiązania.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951