WYJAZDY INCENTIVE

    EMOTIONS EVENTS

208

Co kryje się pod sformułowaniem „wyjazdy incentive”?

Wyjazdy incentive, czyli turystyka motywacyjna to coraz częściej stosowana i coraz bardziej popularna forma nagrody oraz motywacji dla pracowników, kontrahentów, klientów.

Organizacja wyjazdów incentive z Poznania, czy innej dowolnej, wybranej przez Klienta lokalizacji to wyzwanie, które z przyjemnością podejmiemy.

Dlaczego tak chętnie podejmujemy się organizacji wyjazdów incentive?

Wyjazdy incentive są projektem bardziej wymagającym niż wyjazdy integracyjne – a my lubimy wyzwania, lubimy zaskoczyć klienta, lubimy proponować nietuzinkowe scenariusze eventów. Wyjazdy incentive z Poznania to nagroda dla najbardziej zaangażowanych osób, zespołów w firmie, która ma na celu docenienie wysiłków i motywację do jeszcze bardziej efektywnego działania. Organizacja wyjazdu incentive, ma  w pierwotnym założeniu wpisany element zaskoczenia i najwyższą jakość – a to elementy, które w naszej działalności cenimy najbardziej.

Od czego zaczynamy organizację wyjazdu incentive z Poznania i każdego innego miejsca?

Pierwszym krokiem w organizacji wyjazdu incentive  jest zbadanie potrzeb naszego Klienta i dostosowanie propozycji scenariusza wydarzenia do jego wizji, grupy odbiorców, ekspansywności. Wyjazd incentive organizuje się do miejsca, które jest postrzegane przez uczestników jako bardzo atrakcyjne, zazwyczaj nie jest ono dostępne w ofertach komercyjnych biur podróży. Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów wyjazdu incentive jest możliwość przeżycia doświadczeń, które przy samodzielnych wyjazdach są niedostępne. Element zaskoczenia, efekt zachwytu stanowi zatem nieodłączny element incentive travel.

Scenariusze proponowane przez nasz zespół event managerów zawierają atrakcje, które są rozrywką na wysokim poziomie, zapewniają uczestnikom dobrą zabawę, unikalne możliwości rozwoju, poszerzają horyzonty, mają swój cel.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową organizację wyjazdów  z Poznania, z każdego miejsca w Polsce, do każdego kraju w Europie i poza granice kontynentu.

Co obejmuje organizacja przez nas  wyjazdu incentive?

Nasz zakres działania obejmuje kompleksową organizację wyjazdów incentive, jak i poszczególnych elementów programu. Jeżeli nie masz wizji, pomysłu, koncepcji wyjazdu incentive, który pragniesz zorganizować – powierz to zadanie nam. Zaproponujemy i wspólnie omówimy różne scenariusze wydarzenia, znajdując rozwiązanie,  które zaspokoi wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Dokładnie zbadamy grupę docelową, by proponowane przez nas rozwiązania i atrakcje trafiały w potrzeby odbiorców.

Nie jesteśmy “odtwórcami”  gotowych scenariuszy. Jesteśmy “mózgiem” i kreatorem każdego wydarzenia. Scenariusz wyjazdu incentive  jaki od nas otrzymasz, to kompleksowa propozycja, uwzględniająca każdy aspekt wydarzenia.

Począwszy od wyboru lokalizacji, miejsca dostosowanego charakterem do marki oraz wizji eventu, poprzez propozycję atrakcji i aktywności oraz wszystkie szczegóły, o których klient nie musi pamiętać, a my wiemy, że wpływają na ostateczny efekt, wrażenie i zadowolenie naszych kontrahentów.

Dbamy o atrakcje, dobór lokalizacji i logistykę całego wydarzenia. Podczas rozmów precyzujemy wymagania i oczekiwania jakie mają nasi klienci zlecając nam organizację wyjazdu incentive. W ramach ustalonych założeń proponujemy scenariusze wyjazdów, integracji, działań motywacyjnych.

Ustalmy budżet jaki jest przeznaczony na to wydarzenie i kreatywnie dobieramy lokalizację i atrakcje, tak by uczestnicy wyjazdu incentive spędzili czas kreatywnie, ciekawie, zabierając do domu wspomnienia towarzyszących im radosnych emocji.  Organizujemy wyjazdy incentive, które wzmacniają przekaz Twojej marki, budują lojalność, angażują, dodają motywacji i pogłębiają wzajemne relacje. Zbliżymy klientów do Twojej marki. Zmotywujemy Twoich pracowników by działali jeszcze efektywniej.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951