KONCERTY

    EMOTIONS EVENTS

208

Dlaczego organizacja koncertów firmowych w  Poznaniu i na terenie całego kraju to dla nas czysta przyjemność?

Katalog naszych usług obejmuje także organizację koncertów firmowych w Poznaniu i na terenie całego kraju. W naszym zespole zatrudniamy koordynatora, który o organizacji koncertów wie wszystko

Doskonale wiemy wszystko, o czym trzeba pamiętać organizując firmowy koncert  Poznaniu czy też innej lokalizacji.

Jakie firmowe wydarzenie może urozmaicić organizacja koncertu?

Koncert firmowy to doskonały pomysł i rozwiązanie na  świętowanie jubileuszu firmy czy innej uroczystości, jak i element integracji pracowników. Wsłuchując się w potrzeby klienta, dostosowujemy ofertę do rodzaju, skali i budżetu wydarzenia.  Jedyne co wyznacza granice naszej kreatywności to życzenia, potrzeby i oczekiwania klienta. W każdy projekt, bez względu na to czy klient oczekuje rozwiązań innowacyjnych, niepowszednich, ekscytujących czy klasycznych i konwencjonalnych – wkładamy całe serce, zaangażowanie i pasję.

Dlaczego koncerty firmowe organizowane przez Emotions Events są wyjątkowe?

Koncerty, które realizujemy, są wyjątkowe z wielu względów. Zawsze starannie dopracowane i dobrane do oczekiwań odbiorcy. Od pierwszych rozmów, po ostateczne ustalenia precyzujemy jakie są muzyczne oczekiwania klienta, jaka forma zorganizowanego koncertu najbardziej trafi w gust i wrażliwość muzyczną odbiorcy.

Najistotniejszym elementem organizacji firmowego koncertu jest wybór artysty, rodzaju muzycznego wydarzenia, jego skali. Gwiazdę organizowanego przez nas firmowego koncertu wybieramy na podstawie starannej selekcji, która wynika z potrzeb grupy docelowej.

Ważne jest kto jest odbiorcą organizowanego koncertu firmowego.  Czy klient oczekuje organizacji kameralnego koncertu firmowego w Poznaniu lub innym dużym mieście dla zarządu i strategicznych klientów?  Czy organizujemy koncert firmowy  w ramach eventu integracyjnego dla wszystkich pracowników firmy wraz z rodzinami?

Organizując firmowy koncert nie ograniczamy się do standardowych lokalizacji. Jeżeli klient jest otwarty na różnorodne, nieoczywiste wydarzenia proponujemy organizację koncertu np. w kopalni 300 metrów pod ziemią, na dachu wieżowca, w starej fabryce. Nie obawiamy się takich wyzwań, ponieważ organizację koncertów w tak niestandardowych przestrzeniach mamy już w swoim portfolio.

Organizujemy koncerty w plenerze, w przestrzeniach zamkniętych, dla kilkudziesięciu osób, dla kilkuset osób, czyli dokładnie takie jakie chce i potrzebuje nasz klient.

A jeżeli klient nie potrafi sprecyzować swoich wymagań?

W takich przypadkach rozmawiamy, pytamy, słuchamy i sięgamy do naszego wieloletniego doświadczenia. Proponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem najbardziej zaspokoją potrzeby odbiorcy. Przedstawiamy propozycje scenariuszy – decyzję zawsze podejmuje klient, my służymy wsparciem, wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i naszą kreatywnością.

Co należy do naszych obowiązków podczas organizacji firmowego koncertu?

Wszystko. Zaproponowanie lokalizacji, rezerwacja miejsca. Propozycja artystów i wykonawców. Kontakt z menadżerem artystów występujących. Realizacja rideru. Organizując koncert firmowy w Poznaniu lub innych miejscach dobranych do charakteru i skali wydarzenia, dbamy o komfort przestrzeni uczestników. Nasze doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią przestrzeń do liczby uczestników i charakteru atrakcji.

Zadbamy o każdy szczegół i komfort każdego uczestnika koncertu. Organizując koncert firmowy nie możemy zapomnieć o konsumpcji.

Nasze doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych zapewni dobór menu dostosowanego do charakteru wydarzenia oraz kulinarnych upodobań klienta. Dla nas każdy detal ma znaczenie. Pamiętamy, by projekty graficzne zgodne z identyfikacją wizualną firmy.  Zlecając nam organizację firmowego koncertu muzycznego możesz być pewien, że w żyłach Twoich gości popłynie muzyka.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951