GALE I JUBILEUSZE

    EMOTIONS EVENTS

208

Jesteśmy profesjonalną firmą organizującą eventy do międzynarodowych korporacji, organizacji non profit oraz lokalnych przedsiębiorstw, które poszukują wsparcia agencji eventowej przy organizacji firmowych wydarzeń.

Nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego podmiotu w świecie biznesu jest świętowanie sukcesów firmy oraz jubileuszy. Wsłuchując się w potrzeby klienta, dostosowujemy ofertę do rodzaju, skali i budżetu wydarzenia.

 

Jedyne co wyznacza granice naszej kreatywności to życzenia, potrzeby i oczekiwania klienta. W każdy projekt, bez względu na to czy klient oczekuje rozwiązań innowacyjnych, niepowszednich, ekscytujących czy klasycznych i konwencjonalnych – wkładamy całe serce, zaangażowanie i pasję.

Udana, spełniająca swoje założenia gala lub jubileusz to składowa wielu czynników. Zarówno lokalizacja jak i charakter obiektu, w którym organizowany jubileusz bądź gala mają się odbywać  ma ogromne znaczenie. Nasze doświadczenie w organizacji jubileuszów oraz gali w Poznaniu, kraju, Europie  jest niezastąpione w wyborze odpowiedniego miejsca. Dbamy o to, by wszyscy uczestnicy mieli dogodny dojazd a sam obiekt, w którym jest organizowana gala czy jubileusz miało odpowiedni, dostosowany do charakteru wydarzenia standard.

Organizując galę/ jubileusz w Poznaniu oraz w każdym innym odpowiednio dobranym miejscu zadbamy o transport uczestników na miejsce wydarzenia. Jako profesjonaliści wiemy, że estetyka miejsca ma wpływ na ogólne wrażenie jakie pozostawia po sobie przebieg zorganizowanej gali/ jubileuszu. 

Opieramy się na naszym doświadczeniu pamiętając o wymaganiach i założeniach naszych klientów. Organizując galę/ jubileusz w Poznaniu lub innych miejscach dobranych do charakteru i skali wydarzenia, dbamy o komfort przestrzeni uczestników. Nasze doświadczenie pozwala dobrać dostosowaną wielkość sali do liczby uczestników oraz charakteru atrakcji.

Zadbamy o każdy szczegół i komfort każdego uczestnika gali. Organizując galę lub jubileusz firmowy nie możemy zapomnieć o konsumpcji.

Nasze doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych zapewni dobór menu dostosowanego do życzeń i kulinarnych upodobań klienta. Jako profesjonalna firma eventowa, wiemy, że wrażenia kulinarne są istotnym elementem każdego organizowanego wydarzenia firmowego.

Zawsze proponujemy wybór między tradycyjnym menu oraz takim, które zaskoczy kunsztem nawet największych smakoszy. Jedzenie też wzbudza emocje -nam zależy by organizowane przez na gale i jubileusze kojarzyły się zdecydowanie z dobrym smakiem. Organizując galę/ jubileusz firmowy dbamy o zaplecze techniczne. Naszym zadaniem jest zadbać, by sprzęt audiowizualny działał bez zarzutu i spełniał wszystkie wymagania techniczne konieczne do przeprowadzenia uroczystości bez zakłóceń.

Omawiając scenariusz wydarzenia zawsze proponujemy atrakcje, które pozostawiają miłe emocje, zawierają element zaskoczenia dla gości. Realizujemy pomysły na organizację gali/ jubileuszu naszych klientów lub proponujemy własne rozwiązania – zawsze w wysokim standardzie dostosowane do rodzaju wydarzenia, preferencji odbiorcy, oczekiwań zleceniodawcy.

W naszym słowniku nie funkcjonuje słowo “niemożliwe”. Im większe wyzwanie, im większa skala wydarzenia, im bardziej oryginalne wymagania tym większa jest nasza kreatywność, możliwość wdrożenia innowacyjnych pomysłów.

Jako profesjonalna firma eventowa, doskonale wiemy, że uczestnicy wydarzenia, mogą nie pamiętać jego szczegółów, ale zawsze będą pamiętać towarzyszące emocje. Dlatego scenariusze organizowanych przez nas gali/ jubileuszy firmowych pozostawiają niezapomniane wrażenia a lokalizacja wydarzenia nie stanowi dla nas ograniczenia – organizowaliśmy eventy pod ziemią i na dachu – wszystko zależy od otwartości naszych klientów

Tworząc scenariusz gali/ jubileuszu firmowego, dbamy o to, zaproponować największą i najlepszą jakość rozrywki w założonym przez klienta budżecie. Szukasz ciekawego i wyjątkowego pomysłu na organizację gali/ jubileuszu firmowego w Poznaniu, na terenie kraju, w Europie – nasz zespół koordynatorów służy swoim doświadczeniem i kreatywnością.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951