KONFERENCJE I SZKOLENIA

    EMOTIONS EVENTS

208

Udana, spełniająca swoje założenia konferencja oraz szkolenie to składowa wielu czynników.

Strona merytoryczna takich wydarzeń zależy od prelegentów, wykładowców, mówców.

Za wszystkie inne aspekty zleconej nam organizacji konferencji w Poznaniu, w kraju, w Europie odpowiedzialność bierzemy my, jako firma profesjonalnie zajmująca się organizacją takich wydarzeń.
Na sukces organizacyjny konferencji składa się między innymi wybór miejsca wydarzenia.

Na sukces organizacyjny konferencji składa się między innymi wybór miejsca wydarzenia. Zarówno lokalizacja jak i charakter obiektu, w którym konferencja ma się odbywać ma ogromne znaczenie. Nasze doświadczenie w organizacji konferencji jest niezastąpione w wyborze odpowiedniego miejsca. Dbamy o to, by wszyscy uczestnicy mieli dogodny dojazd, a sam obiekt, w którym organizowana jest konferencja lub szkolenie miało odpowiedni, dostosowany do charakteru wydarzenia standard.

Organizując konferencję w Poznaniu oraz w każdym innym odpowiednio dobranym miejscu zadbamy o transport uczestników na miejsce wydarzenia. Ważną informacją jest długość trwania wydarzenia. W przypadku kilkudniowego wydarzenia, organizacja konferencji lub szkolenia, obejmuje także organizację noclegów i całodziennego wyżywienia dla wszystkich uczestników. Jednym z elementów sukcesu organizacji konferencji lub szkolenia w Poznaniu czy innym, dowolnym miejscu, to dobrze wyposażona sala konferencyjna. Nowoczesny, odpowiednio dobrany do potrzeb prelegentów sprzęt, to podstawa sprawnie przeprowadzonej konferencji.

Organizując konferencje i szkolenia dbamy o to, by sprzęt audiowizualny działał bez zarzutu spełniał wszystkie wymagania techniczne konieczne do przeprowadzenia konferencji czy szkolenia bez jakichkolwiek zakłóceń. Organizując konferencję w Poznaniu czy innym dowolnym zakątku Europy dbamy, by umeblowanie sal zapewniało komfort zarówno prelegentom jak i słuchaczom. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze elementy wystroju. Jako profesjonaliści wiemy, że estetyka miejsca ma wpływ na ogólne wrażenie jakie pozostawia po sobie przebieg zorganizowanej konferencji lub szkolenia.
Nasza dokładność i ambicja sprawiają, że organizujemy konferencje i szkolenia oraz szkolenia wewnętrzne na najwyższym poziomie.

Opieramy się na naszym doświadczeniu pamiętając o Twoich wymaganiach i założeniach. Organizując konferencję, szkolenie, szkolenie wewnętrzne w Poznaniu lub innych miejscach dobranych do charakteru i skali wydarzenia, dbamy o komfort przestrzeni uczestników. Nasze doświadczenie pozwala dobrać dostosowaną wielkość sali do liczby uczestników.
Zadbamy o każdy szczegół i komfort każdego uczestnika konferencji.
Wiemy jak zaplanować układ pomieszczenia oraz jak wybrać i zainstalować sprzęt audiowizualny, by każdy uczestnik doskonale widział i słyszał cały przebieg zorganizowanej konferencji czy szkolenia.
Podczas organizacji konferencji i szkoleń nie można zapomnieć o odpowiednio ułożonej agendzie spotkania.

Podczas zaplanowanych przerw, warto zadbać o drobny poczęstunek, napoje zimne i gorące. W przypadku organizacji konferencji czy szkolenia kilkugodzinnego proponujemy zapewnienie prelegentom i uczestnikom ciepłego posiłku.

Organizacja konferencji i szkoleń w Poznaniu, całej Polsce, Europie to nasza codzienność. Dlatego wiemy, że  w przypadku organizacji konferencji kilkudniowych warto zapewnić uczestnikom atrakcyjne propozycje na spędzenie czasu po odbytych prelekcjach i szkoleniach. Nasza kreatywność w tym temacie nie zna granic.

Zajęcia w plenerze, sportowe, warsztaty, pokazy – po poznaniu Twoich oczekiwać i preferencji zaproponujemy scenariusz wydarzeń odpowiedni do grupy biorącej udział w organizowanej konferencji. Jesteśmy pewni, że zlecając nam zorganizowanie konferencji, szkolenia, szkolenia wewnętrznego – jedno lub kilkudniowego, zapewnisz wszystkim uczestnikom najwyższy, atrakcyjny poziom wydarzenia. Dbamy o każdy szczegół, pamiętamy o wszystkich aspektach organizacyjnych wydarzenia, bierzemy pod uwagę lokalizację, pogodę, skalę wydarzenia, wymagane przez klienta standardy.

Szukasz ciekawych i kreatywnych rozwiązań na organizację konferencji  lub szkolenia w Poznaniu, na terenie kraju, w Europie – nasz zespół koordynatorów służy swoim doświadczeniem i kreatywnością.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951