PIKNIKI FIRMOWE

    EMOTIONS EVENTS

208

Eventy plenerowe w Poznaniu, w całej Polsce i Europie to wydarzenia, na których przeprowadzenie mamy przepis doskonały, gwarantujący zadowolenie uczestników.

Organizacja firmowych pikników jest dla nas ogromną przyjemnością, ponieważ wiemy z jak pozytywnym odbiorem spotykają się reżyserowane przez nas wydarzenia.

 

Event plenerowy, czy to w Poznaniu czy w innej, wybranej przez klienta lokalizacji to doskonałe narzędzie wpływające na wizerunek firmy jak i integrację pracowników. Piknik firmowy może mieć charakter plenerowego eventu biznesowego lub spotkania integracyjnego dedykowanego pracownikom bądź pracownikom wraz z  rodzinami.

Scenariusz organizowanego przez nas plenerowego eventu firmowego dostosowany jest do grupy docelowej będącej odbiorcą pikniku firmowego. Atrakcje i aktywności proponowane  w przypadku plenerowego eventu biznesowego są  różne od scenariusza pikniku o charakterze rodzinnym – zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.

Mając bogate doświadczenie w organizowaniu eventów plenerowych w Poznaniu, na terenie kraju, w Europie wiemy jak ważne jest spersonalizowane zaaranżowanie wydarzenia. W każdym przypadku intensywność, specyfika proponowanych atrakcji, konkurencji, warsztatów dostosowana jest do profilu grupy, jej różnorodności. Dbamy o każdego uczestnika eventu: dorosłych, młodszych i najmłodszych.  Atrakcje przez nas przygotowane dobieramy w taki sposób, by zaciekawiły nawet najbardziej wymagających uczestników, w każdym wieku.

Firmowe eventy plenerowe w Poznaniu organizujemy i przeprowadzamy w taki sposób, by wszyscy uczestnicy czuli się swobodnie. Tworzymy scenariusze, które wyzwalają emocje, owocujące zaangażowaniem i udziałem uczestników w proponowanych konkurencjach, zadaniach, warsztatach.   Zlecenie organizacji firmowego eventu plenerowego  realizujemy w sposób kompleksowy, dbając o każdy szczegół.

Firmowe pikniki plenerowe w Poznaniu i poza Poznaniem to często eventy dla kilkuset osób.  Jako profesjonalna firma eventowa mamy doświadczenie w organizowaniu plenerowych wydarzeń dla kilku tysięcy uczestników. Swobodnie odnajdujemy się w organizacji imprez masowych.

Bez względu na wielkość organizowanego eventu firmowego zawsze zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Co łączy wszystkie organizowane przez nas firmowe pikniki plenerowe bez względu na to czy są organizowane w Poznaniu czy w innej lokalizacji, kto był ich adresatem oraz na jaką skalę organizowane jest wydarzenie?

Zapewniamy tyle atrakcji ile zechce zaakceptować nasz klient, pamiętając o profesjonalnym doborze proporcji.  Dbamy, by proponowane przez nas rozwiązania były źródłem miłych emocji. Lubimy do scenariusza organizowanego przez nas plenerowego eventu firmowego dodać szczyptę zaskoczenia dla uczestników.

Dbamy o każdy szczegół – wystrój, estetyczny, dynamikę poszczególnych punktów programu, odpowiednie proporcje na wszystkie formy rozrywki, by każdy uczestnik mógł skorzystać z atrakcji, które wzbudziły jego zainteresowanie. Nasz team doświadczonych koordynatorów zaproponuje różnorodne formy, konkurencji, zabaw, warsztatów,  które dostosowane do profilu firmy umilą czas wszystkim uczestnikom organizowanego pikniku firmowego.

Podczas rozmów precyzujemy wymagania i oczekiwania jakie mają nasi klienci zlecając nam organizację firmowego eventu plenerowego. W ramach ustalonych założeń proponujemy scenariusze pikniku. Ustalmy budżet jaki jest przeznaczony na to wydarzenie, dobieramy lokalizację i atrakcje, tak by uczestnicy firmowego pikniku spędzili czas kreatywnie, ciekawie, zabierając do domu wspomnienia towarzyszących im radosnych emocji.

Firmowy event plenerowy w Poznaniu to czas spędzony na zabawie wszystkich uczestników – wspólne, z podziałem na drużyny, w mniejszych grupach, aby mieć szansę nawiązać relacje, które po powrocie zaowocują dobrą współpracą. Jeżeli wiesz, że potrzebujesz integracji Twojego zespołu i pragniesz, by był to czas spędzony kreatywnie- zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy nietuzinkowe pomysły i spersonalizowane rozwiązania.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951