GRY INTEGRACYJNE

    EMOTIONS EVENTS

208

Firmowe gry integracyjne to doskonałe narzędzie do usprawnienia komunikacji w zespole oraz poprawy relacji pomiędzy pracownikami każdego szczebla.

Organizacja gry integracyjnej w Poznaniu oraz w każdym innym miejscu w kraju i poza granicami, której celem jest zbudowanie zaufania oraz współpracy w zespole wymaga doświadczenia oraz umiejętności dostosowania dynamiki zabawy do odbiorcy

Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów. Podczas pierwszych rozmów dotyczących organizacji integracji firmowej w Poznaniu i wszędzie, gdzie sobie nasz klient zażyczy, ustalamy kto jest adresatem firmowej gry integracyjnej oraz jaki jest cel integracji.

Realizujemy projekty firmowych gier integracyjnych w Poznaniu dla mniejszych zespołów, których celem jest stworzenie relacji w jednostce organizacyjnej firmy,  a także dla zespołów kilkuset osobowych. Celem organizacji gier jest integracja między pracownikami różnych szczebli i/lub poprawa komunikacji wewnątrz zespołu lub pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi. W każdej sytuacji, tak dobieramy formę gry, by zamierzony cel został osiągnięty.

Jako firma zajmująca się na co dzień tworzeniem scenariuszy firmowych gier integracyjnych w Poznaniu, wiemy jak ważne jest spersonalizowane zaaranżowanie wydarzenia. W każdym przypadku intensywność, specyfika proponowanych konkurencji dostosowana jest do profilu grupy, jej różnorodności.

Scenariusz firmowej gry integracyjnej jest  tworzony indywidualnie pod potrzeby klienta, specyfikę firmy, profil uczestników. W zależności od głównego celu jaki ma spełniać  gra integracyjna proponujemy formę i miejsce wspólnej rozrywki. Proponujemy firmowe gry integracyjne, które mają na celu wzajemne poznanie się pracowników, poprawę komunikacji zarówno w poszczególnych komórkach jak i w strukturze pionowej przedsiębiorstwa.

Firmowe gry integracyjne w Poznaniu i na terenie całej Europy przeprowadzamy w taki sposób, by wszyscy uczestnicy czuli się swobodnie. Tworzymy scenariusze, które wyzwalają emocje- radość, ekscytację owocujące identyfikacją uczestników z grupą oraz chęcią wspólnego dążenia do realizacji wyzwań.

Zlecenie organizacji firmowej gry integracyjnej realizujemy w sposób kompleksowy, dbając o każdy szczegół.

Proponujemy lokalizację, w której gra integracyjna może być komfortowo przeprowadzona – plener lub przestrzeń zamknięta nie stanowią dla nas ograniczeń.

Organizacja gry plenerowej w Poznaniu lub innym miejscu na świeżym powietrzu niesie z sobą ryzyko niesprzyjającej pogody. Nasz zespół koordynatorów zawsze ma plan awaryjny na taką sytuację. W przypadku aury, która uniemożliwia przeprowadzenia gry integracyjnej w plenerze kontynuujemy zabawę w wcześniej zaplanowanym miejscu – namiocie lub w pobliskim budynku

Czas trwania zabawy zaplanujemy tak, by uczestnicy byli zaangażowani i skoncentrowani na powierzonych zadaniach oraz doskonale bawili się od pierwszej do ostatniej minuty.

Nasz zespół posiada doświadczenie i narzędzia niezbędne do realizacji takiego zadania. Wiemy jak dostosować formę i scenariusz gry do odbiorcy, aby rywalizacja między uczestnikami była źródłem przyjemnych emocji, nie budowała niepotrzebnego napięcia. Podczas zabawy uczestnicy mimowolnie dostrzegają, że doskonale potrafią realizować powierzone zadania, a współpracując osiągają wyznaczone cele.

Firmowe gry integracyjnym towarzyszy element rywalizacji. Jako profesjonaliści dbamy, by była to zdrowa rywalizacja, której efektem będą wspomnienia dobrej zabawy oraz odkrycie umiejętności współpracy, która prowadzi do realizacji wspólnych celów.

Nasze gry wyzwalają całą gamę emocji – od radości, po ekscytację. Towarzyszy im zdrowa rywalizacja, a co najważniejsze – świetna zabawa. Szczególnie polecamy nasz autorski scenariusz detektywistyczny, który obejmuje m.in. escape room, przesłuchanie świadków oraz badanie dowodów zbrodni.

Tworząc scenariusz firmowych gier integracyjnych, dbamy o to, zaproponować największą i najlepszą jakość rozrywki w założonym przez klienta budżecie.

Szukasz ciekawej i wyjątkowej formy integracji firmowej w Poznaniu, na terenie kraju, w Europie – nasz zespół koordynatorów służy swoim doświadczeniem i kreatywnością.

Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

Kreatywni

Mamy pomysły na wagę złota.

odpowiedzialni

Inaczej nie potrafimy.

DOŚWIADCZENI

Kilkaset eventów za nami.

Punktualni

Wiemy, że czas to pieniądz.

elastyczni

Dostosujemy się do potrzeb.

innowacyjni

Myślenie niestandardowe to dla nas standard.

Kontakt

  ADRES
  ul. Grodziska 25/1,
  60-363 Poznań

  Działamy na terenie całej Polski, a nawet Europy!

  FACEBOOK
  Poznaj szczegóły naszych realizacji na Facebooku!
  dane firmy
  NIP: 779 222 38 30
  REGON: 301 451 155
  Nr konta: Santander Bank 28 10 90 1346 0000 0001 1423 4951