Trend business & leisure, czyli łączenia delegacji służbowej z wypoczynkiem to zdrowe i nowoczesne podejście. Dzięki niemu możesz zrealizować założenia biznesowe oraz budować trwałe więzi. Takie wyjazdy zwiększają lojalność Klientów oraz motywację pracowników.

Podstawowy cel każdej delegacji to załatwienie spraw biznesowych. Najczęściej firmy wyjeżdżają na kilkudniowe targi czy konferencje branżowe, których są organizatorami lub po prostu uczestnikami. Dotyczy to zarówno kilkudziesięcioosobowych grup, jak i małych, pojedynczych działów. Jak połączyć w tym wypadku interesy pracowników i pracodawców? Odpowiedzią jest bleisure – bo tak w skrócie nazywa się wyjazdy służbowo-wypoczynkowe (połączenie słów „business” i „leisure” w jedno).

Pracodawcy zyskują zaangażowanych i związanych z marką pracowników, którzy chętniej wykazują się mobilnością i chęcią uczestnictwa w delegacji. Podczas wyjazdów zespół ma szansę sprawdzić się zarówno w warunkach biznesowych, jak i integracyjnych.

Pracownicy z kolei czują się dowartościowani – otrzymują benefit w postaci ciekawej podróży, często do miejsc, do których nie wyjechaliby prywatnie. Dzięki temu oszczędzają własne środki na przeloty czy hotele oraz poznają świat bez wybierania dni urlopowych.

Jak agencja eventowa może pomóc w organizacji wyjazdu business & leisure?

  • Zajmiemy się logistyką – zarezerwujemy hotel, który spełni wszystkie potrzeby Klienta. Odbiory z lotnisk, różne terminy przyjazdów gości, dojazd do hali targowej dla pracowników – to wszystko jest na naszej głowie.
  • Pozwolimy poczuć ducha miejsca – goście wolne chwile spędzą na zajadaniu lokalnych specjałów, kreatywnym zwiedzaniu i poznawaniu lokalnej kultury. Stawiamy na marketing doświadczeń!
  • Pomożemy zintegrować zespół – targi czy konferencje to nie tylko obowiązki i odpowiedzialność, ale także wolne popołudnia oraz wieczory. Warto ten czas wykorzystać na scalenie zespołu. Nasze scenariusze to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
  • Wykażemy się elastycznością – biura podróży oferują zwykle gotowe pakiety rozrywkowe, bo zajmują się turystyką masową. Współpracując z agencją, masz pewność, że atrakcje będą stworzone z myślą o Twoim zespole.

Wyjazdy typu business & leisure pozwalają optymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży służbowej. To łączenie przyjemnego z pożytecznym, dzięki czemu udaje się uzyskać to, czego nie mogą zaoferować hale targowe i sale konferencyjne – niezapomniane, wspólne przeżycia.

Napisz do nas!