CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility), to coraz częściej wykorzystywana przez przedsiębiorstwa filozofia zarządzania i komunikacji. Jej sednem jest uwzględnianie m.in. ochrony środowiska w działalności firmy.  Jak imprezy tematyczne dotyczące ekologii wpisują się w te potrzeby? 

Eventy ekologiczne pomagają aktywizować nie tylko Klientów, pracowników oraz ich rodziny, ale także budować społeczną świadomość dotyczącą ochrony środowiska. Takie imprezy tematyczne łączą edukację z dobrą zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Co powinno być dla Ciebie najważniejsze?

  • Konsekwencja – kluczowym elementem jest spójność. Jeśli decydujesz się na tematykę eko, nie możesz zapomnieć o pojemnikach do sortowania śmieci, biodegradowalnych sztućcach czy zdrowym cateringu. Rzeczy oczywiste nie powinny wypaść Ci z głowy!
  • Dbałość – nie tylko o sprawny przebieg eventu, ale przede wszystkim o środowisko wokół. Twoja impreza nie może zniszczyć terenów zielonych, na których się odbywa, bo będzie to przeczyć jej idei.
  • Współpraca – do udziału w wydarzeniu zaproś lokalnych partnerów, np. hodowców pszczół czy leśników. Nie tylko wzbogacą event swoją wiedzą, ale także pozytywnie wpłyną na wzmocnienie relacji Twojej marki z lokalnymi podmiotami.
  • Edukacja – jednym z kluczowych celów tego typu imprez jest uświadamianie odbiorców, jak dbać o ochronę środowiska. Połącz to z emocjami i masz gotowy przepis na marketing doświadczeń!

Co zyskujesz dzięki organizacji eventów ekologicznych?

  • Budujesz wizerunek nowoczesnej firmy otwartej na zmieniające się potrzeby otoczenia,
  • rozszerzasz grono świadomych Klientów, którzy identyfikują się z wartościami zgodnymi z Twoją filozofią,
  • zwiększasz lojalność swoich pracowników i kontrahentów dzięki świadomemu zarządzaniu oraz komunikacji przez wartości,
  • budujesz renomę swojej marki,
  • jesteś przykładem i inspiracją dla innych!

Pamiętaj, że CSR zarezerwowany jest nie tylko dla olbrzymich korporacji. Każda, nawet najmniejsza lokalna, firma może skutecznie wprowadzać w życie koncepcje biznesowe oparte na społecznych potrzebach. Eventy firmowe w formie pikników, konferencji czy imprez tematycznych pomogą Ci zrobić krok ku zmianie świata na lepsze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-content/themes/rhythm-child/footer.php:27 Stack trace: #0 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-includes/template.php(783): require_once() #1 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-includes/template.php(718): load_template('/home/emotions2...', true, Array) #2 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-content/themes/rhythm/single.php(33): get_footer() #4 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/emotions2...') #5 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/emotions2...') #6 /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/index.php(17): require('/home/emotions2...') #7 {main} thrown in /home/emotions2010/ftp/emotionsevents.pl_2017/wp-content/themes/rhythm-child/footer.php on line 27