Początek roku to doskonały moment na zaplanowanie firmowego jubileuszu. Taka impreza wymaga przecież szczególnej oprawy! O czym myśleć, organizując galę dla partnerów biznesowych?

1. Wybierz odpowiednie miejsce

Podstawowa kwestia to lokalizacja. Spróbuj twórczo przearanżować przestrzeń firmy (np. halę produkcyjną czy pomieszczenia biurowe). To pomoże Ci zaprezentować dokonania marki w miejscu jej rozwoju, co wzmocni wiarygodność!

Jeśli nie masz takiej możliwości, wybierz inne niecodzienne miejsce, które zrobi wrażenie na Twoich Klientach. Gala w kopalni? Na dachu wieżowca? W ogrodzie? To wszystko możliwe przy odrobinie wyobraźni! Lokalizacja musi odpowiadać liczbie gości, więc koniecznie stwórz wcześniej ich listę.

2. Zapewnij catering zgodny z potrzebami gości

Gali towarzyszy podniosła atmosfera, stąd warto, aby w menu znalazły się potrawy dopasowane do okoliczności, grupy docelowej oraz nastroju. To, co podasz na talerzu musi odpowiadać nawykom żywieniowym zaproszonych. Wśród nich na pewno znajdą się wegetarianie, weganie, osoby dbające o linię czy miłośnicy słodyczy. Skomponuj menu tak, aby każdy znalazł dla siebie posiłki zgodne z potrzebami.

Możesz w tym zakresie wykorzystać także aspekty związane z filozofią Twojej marki. Jeśli dla firmy ważne są ekologia czy naturalne produkty, nie bój się takich akcentów także na talerzu!

3. Zaplanuj nieoczywiste atrakcje

W dobrym scenariuszu eventu nie może zabraknąć atrakcji. Pamiętaj, że przemówienia reprezentantów firmy nie mogą być jedną aktywnością na scenie. Tu liczy się głównie kreatywność – nawet niewielki budżet możesz zamienić na atrakcje robiące wielkie wrażenie. Najważniejsze są emocje Twoich gości, czyli marketing doświadczeń [link].

Z okazji jubileuszu na pewno sprawdzą się pełne elegancji występy artystyczne. Warto też na przykład postawić na organizację koncertu znanej gwiazdy.

4. Skorzystaj z pomocy agencji eventowej

 Organizacja wydarzeń, w szczególności tak uroczystych jak jubileusz, to dbałość o każdy szczegół. Dzięki okrągłej rocznicy marka ma szansę zaprezentować się jako rzetelny, godny zaufania partner. Warto w tym zakresie zaufać doświadczonej agencji, która event marketing zna od podszewki.

Dzięki współpracy z Emotions Events zyskujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie planowania jubileuszu dla Klientów. My zajmiemy się organizacją eventu, a Ty możesz skupić się na świętowaniu!