Minęło wiele miesięcy, ale niestety niewiele się zmieniło. Kończymy rok 2020 tak,  jak go zaczęliśmy – z widmem koronawirusa nad całą globalną gospodarką. Firmy notują straty, ludzie unikają wzajemnych kontaktów i jeśli czegoś możemy być dzisiaj pewni, to  tego, że nadchodzące Święta będą się diametralnie różnić od tych, które pamiętamy z  poprzednich lat. Mimo to wszyscy potrzebujemy namiastki normalności – jak ją osiągnąć w  takich czasach i jak podtrzymać bożonarodzeniowego ducha w zespole, współpracownikach  oraz kontrahentach?  

Imprezy bożonarodzeniowe, firmowa wigilia czy choćby zwykłe złożenie osobistych  życzeń klientom nie wchodzą w grę. Przedsiębiorcy muszą znaleźć sposób na  zrekompensowanie zespołom grudniowych uroczystości. W tej sytuacji zbawienne okazują się paczki okolicznościowe, jakie nasza agencja z powodzeniem organizuje od kilka lat.  

Oryginalne opakowania, dobrze dobrane produkty i ciekawe zestawy są w stanie  zachwycić nawet najbardziej opornego odbiorcę. Kluczem do sukcesu jest personalizacja  prezentów i odwaga do tego, by przełamywać schematy. Opatrzone gotowce, pełne  proszków do prania i dostępnych w każdym sklepie słodyczy z całą pewnością nie wzbudzą niczyjego podziwu ani pozytywnego zaskoczenia. Kreatywność i dobra organizacja to dziś podstawa.  

Paczki okolicznościowe mogą przybierać zróżnicowaną formę, dzięki czemu łatwo  dopasujemy je do dowolnego odbiorcy: klientów, kontrahentów, współpracowników, a  także całych rodzin wraz z dziećmi. Selekcja samych prezentów zależy od budżetu, intencji  czy osobistych preferencji. Mogą być to wysokiej jakości artykuły spożywcze, gadżety  reklamowe, sprzęty elektroniczne, produkty premium, bio, eko lub rzeczy ręczenie robione,  wspierające lokalne biznesy. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest własna  wyobraźnia.  

Niestandardowe czasy wymagają niestandardowych rozwiązań. Gdy organizacja  tradycyjnych uroczystości nie jest możliwa, wówczas należy poszukać nowych sposobów na celebrację Świąt w firmach. Warto przy tym zaufać profesjonalistom i oddać zaplecze  organizacyjne doświadczonej agencji, z którą masz gwarancje niezawodności i  zadowolenia. Współpracując z Emotions Events masz pewność, że Twoje paczki zachowają standardy najwyższej jakości i zostaną dostarczone na czas. Decydując się na naszą pomoc  zyskujesz nie tylko spokój ducha i czas na realizacje innych zadań. Dzięki naszym  korzystnym warunkom umów z podwykonawcami jesteś w stanie zaoszczędzić więcej  pieniędzy, niż gdybyś podjął się wysyłki paczek na własną rękę. Skontaktuj się z nami, a  chętnie przybliżymy resztę szczegółów.

Napisz do nas!