O branży eventowej można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest nudna.

Każda realizacja, event, kontrahent jest inny. Tu nie ma miejsca na powtarzalność. Nie ma miejsca na przyłożenie szablonu i użycie kombinacji klawiszy ctrl C, ctrl V.

W rozmowach z klientami, podwykonawcami, przyjaciółmi często pada pytanie o najciekawsze case study w kilkunastoletniej historii naszej agencji eventowej.

Za każdym razem, gdy zastanawiamy się nad odpowiedzią, przelatują nam przed oczami setki zrealizowanych integracji, spotkań, koncertów, gali, pikników. Podczas każdego wydarzenia dzieje się coś szczególnego. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Współpracę z każdym klientem, przy każdej realizacji zaczynamy od wsłuchania się w potrzeby, oczekiwania, cel danej realizacji. Niejednokrotnie zdarza się, że zwracając się do nas z prośbą o zorganizowanie wydarzenia, klient nie do końca potrafi sprecyzować, czego oczekuje. W takich sytuacjach, zazwyczaj wystarczy kilka pytań, które krok po kroku określają kształt nadchodzącego eventu.

Jakie są realizacje są dla nas najlepsze?

Ze stuprocentową pewnością odpowiadamy: Takie, z których klient był w pełni usatysfakcjonowany.

A takich realizacji mamy w naszym portfolio wiele.

Każdy wyprodukowany przez nas event jest poddawany szczegółowemu case study. Analizujemy każde zrealizowane zlecenie od pierwszej rozmowy z klientem, poprzez cały proces twórczy aż do “grande finale” całego przedsięwzięcia – eventu, kończąc na feedbacku od klienta, o który prosimy po każdej realizacji.

Przyglądamy się z perspektywy czasu jak rodziły się pomysły i propozycje w tym konkretnym przypadku. Jak przebiegała komunikacja i współpraca z podwykonawcami. Analizujemy komunikację na etapie realizacji ze zleceniodawcą.

Dlaczego po każdym spotkaniu integracyjnym, gali, wyjeździe przeprowadzamy case study, skoro każdy realizowany event jest inny i nieporównywalny?

Case study każdego zrealizowanego eventu dostarcza nam wiedzy z jakimi, trudnymi do przewidzenia sytuacjami musieliśmy się zmierzyć, jak rozwiązaliśmy problem, pracując pod presją czasu i stresu. Dzięki case study, widzimy czy – oceniając sytuację na spokojnie, z dystansu – mogliśmy rozwiązać problem jeszcze sprawniej, bądź go uniknąć.

Chcemy, by każda kolejna realizacja była jeszcze lepsza, bardziej satysfakcjonująca dla naszego odbiorcy i co się z tym wiąże, także dla nas.

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, które ze zrealizowanych przez nas eventów były najlepsze. Dzięki case study wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się podczas eventów na kilkaset osób, a jakie mają największą szansę na sukces na imprezach kameralnych. Inne umiejętności, inna organizacja, inne walory mają eventy na świeżym powietrzu, inne realizowane w obiekcie zamkniętym.

Innych kompetencji wymaga i inny efekt końcowy osiągamy realizując event jednodniowy, a inny przy kilkudniowym wyjeździe integracyjnym. Inaczej pracujemy przy eventach z tematycznych, inaczej układamy scenariusz eventu bez motywu przewodniego.

Case study każdej realizacji organizowanego przez nas eventu, wyraźnie pokazuje, że sukces wydarzenia to składowa wielu czynników.

Dlatego bardzo trudno jest nam wskazać najlepsze- w naszej ocenie – realizacje. Nie sposób sprowadzić do wspólnego mianownika i obiektywnie ocenić poszczególnych przypadków. 

Organizując wyjazdy integracyjne, konferencje, gale okolicznościowe często mamy przyjemność współpracować ze stałymi odbiorcami naszych usług. W takich przypadkach klient zna już standardy naszej pracy i pewne ustalenia i zasady współpracy są oczywiste. 

W przypadku, kiedy współpracujemy pierwszy raz z odbiorcą naszych usług, każdy szczegół staramy się omówić i doprecyzować warunki współpracy, by wzajemne oczekiwania były jasno sprecyzowane.

Zdajemy sobie sprawę, że inny rozmach ma uroczysta gala na kilkaset osób organizowana na wolnym powietrzu, a inny kameralne spotkanie, w klimatycznym lokalu. Wiemy, że w każdym przypadku lubimy pracować z pełnym zaangażowaniem. 

Jako profesjonalna agencja eventowa zaproponujemy rozwiązania i scenariusze wydarzeń, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby, zapraszamy do kontaktu!